Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Хелп! навчіть!
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 26.05.2006 22:29:11    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

valikdm написав:
на какие темы снимать хотите или пытаетесь?

фільми жахів....цікавить вампірська тематика...внаслідок браку можливостей, виходить дещо трешово....але головне знімати...
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
valikdm

Повідомлення: 105

ПовідомленняНаписане: 27.05.2006 20:30:13    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фильм ужасов должен вызывать страх,а страх с трешем несовместимы.Я пробовал снять мистику,а получился трешевая умора.А есть актеры?Где монтировать?Кто за камерой?Снимаешь по раскадровке или без?Как со светом борешься?
Ты уже камеру нашел?а то на фотоаппарат снять хоть какое-то кино надо иметь уйму терпения и времени.
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 27.05.2006 20:47:19    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

valikdm написав:
Фильм ужасов должен вызывать страх,а страх с трешем несовместимы.Я пробовал снять мистику,а получился трешевая умора.А есть актеры?Где монтировать?Кто за камерой?Снимаешь по раскадровке или без?Как со светом борешься?

можна сказати, що я знімаю кіно, тільки якщо дотримуватися слів Дениса Іванова: якщо ви взяли молільний з камерою і з друзями зняли якийсь двадйцятисекундний ролик - це вже зачатки кінематографу...
тож все по порядку:
актори - як не дивно, друзі...хоча не всі вони з великою ініціативою знімаються....
монтаж - оскільки знімаю я на цифрофу фотокамеру, то монтаж зводиться до ночі (часто не однієї) за домашнім пк...
без розкадровки...
а освітлення - природнє =) чи то настільний світильник...
=)....примітивно, але таке життя...
та й взагалі не мені потрібно розповідати як я знімаю...а скоріше, якщо ти кажеш що вже щось зняв, то поділився б опитом....та й сказав би де можна дістати твій фільм...цікаво..+)
Догори
valikdm

Повідомлення: 105

ПовідомленняНаписане: 27.05.2006 21:41:00    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мой опыт таков-шо попало снимается на ура!А попытка раскрыть суть персонажа,передать ауру происходящего потерпела фиаско.Встала проблема постановки самых кадров...чтобы они четко ложились друг на друга...при этом подчеркивая персонажей и фон...Проблема со звуком, с актерами вообще беда.Друзья друзьями, но мне нужны настоящии характеры, живые персонажи,герои...Еще есть миллион проблем,но главное иметь желание и силы преодолеть их.Свой энтузиазм я потерял...
Догори
RA

Повідомлення: 64

ПовідомленняНаписане: 28.05.2006 10:14:50    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
с актерами вообще беда

хоч я поки що і досить далека від таких експерементів ( один раз там щось знімала ... але було давно), але я навіть і не думала, що можуть бути проблеми з акторами!

Nazik Awensio

Повідомлення: 19

ПовідомленняНаписане: 03.09.2006 13:46:49    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Всім привіт! Дуже радий Тільки недавно натрапив на цей форум! Дуже радий, що знайшов українців, які теж люблять і хочуть знімати фільми. На рахунок зйомки реальних повнометражних фільмів в мене дуже серйозні плани ще з 3-4 років, і я точно свого доб'юся! Пишу про себе тут для того, щоб об'єднатися з людьми, які цього теж прагнуть. Загалом я вже зняв 5 короткометражок (3 пропали) і зробив десь 10 мультфільмів з чистої 3D графіки (десь по 5-30 секунд). А от останні дві короткометражки зняті за сценарієм і з елементами 3D графіки. Правда, якість загалом не дуже, я ті фільми зняв ще десь 2 роки назад. Зараз би вийшло набагато краще. Перша (моя +- серйозна короткометражка) називається eNeLO I - там знялися десь 6 дітей, було НЛО з анциболотником бухаріком (була сценка, як воно прилітало і він виходив з нього, хоч не дуже досконала...), був вампір-інопланетянин Муся і ще монстр, який напав на дітей. А моя друга кінометражка Злобна Хрень - Початок (знята через тиждень) про доктора Лобурївського, якого вкусила "якась гадина" і він став злим доктором Наливайком і зсентизував монстрів, яких потім знешкоджувало ФБР. В кінці фільму екшен сцена (правда, коли її дивишся, не знаєш, сміятися чи плакати, бо я тоді ще не вмів робити добре анімацію... хоча робот змодельований досить гарно...), де бються три монстри і робот-поліцейський з чотирьма ногами, різними стволами і кулеметами, мій друг і я... От такі два фільми, перший на 5:06 хвилин, а останній на 4:30 хвилин. Я б ще зняв багато короткоментражок за два роки, але я вирішив, що наступна моя робота буде повноцінний фільм зі всіма сучасними спецефектами і класним сценарієм. На рахунок цього мені лише треба трохи ентузіастів-акторів, які хочуть зі мною співпрацювати, ХТО ЗАЦІКАВЛЕНИЙ, НАПИШІТЬ!. Я ще не зараз планую знімати, десь через 3-10 місяців, ще буде видно. Фільм вийде класний. Навіть планую музику до нього написати українську. А ті два фільми я б дуже хотів вам показати, але треба придумати ще як його вам донести. Перший займає 165 МБ, а другий 143 МБ, але вони практично не зжаті зовсім, так що, напевне, попсую трохи якість, зіжму їх в 1-2 МБ покажу їх вам, але чи є хто зацікавлений в моїй пропозиції Питання Питання Питання Дуже радий

Змінено: Nazik Awensio (04.09.2006 11:54:21)
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
Веселка

Повідомлення: 81

ПовідомленняНаписане: 03.09.2006 20:40:12    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Nazik Awensio, про себе можу сказати так: усе це дуже цікаво, крім того і в мене голова інколи пухне від ідейУсміхаюся Але як ти все це уявляєш практично? Якщо це дійсно реально (впевнена, нереальних задач не існує), тоді напиши свої думки з цього приводу. Бо, як то кажуть, одна голова добре, а дві...Усміхаюся
Nazik Awensio

ПовідомленняНаписане: 03.09.2006 22:40:03    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А все просто... Я сьогодні реально думав над різними нюансами щодо зйомки всього фільму. Скоріш за все спочатку буде знято з 2-3 фільми по 15-20 хвилин для тестування, чи можна братися за серйозний фільм. На рахунок акторів я ще не знаю, бо цю тему добре ще не вивчав. Можливо, мені таки непотрібні актори, які б зголосилися на цьому форумі, якщо знімати повнометражку, бо акторів, напевне, можна найти і в різних кіностудіях і в якихось університетах...(не знаю ще про наймання акторів поки що нічого) Але, думаю, на такому форумі як тут варто все таки обговорювати різні такі дії - завжди можна буде побачити себе збоку і, як ти кажеш, одна голова добре, а дві краще... Особливо, якщо ти новенький в цьому бізнесі (ще й якому бізнесі!!!) На рахунок фільму: береться на прокат відеокамера, купується плівка, все швиденько знімається...(час - гроші, особливо в кіно...) Я от не знаю точно, знімати на Kodak 16мм, чи на DVCPRO - які між ними різниці в обробці та якості загалом? (бо DVCPRO по ходу дешевше виходить). Потім я добавлю якісну 3D графіку (а це вже я вмію...), зі звуком, правда, треба буде підівчитися, може когось на форумі тут знайду, щоб по цьому питанню поспілкуватися... А зі сценарієм в мене проблем теж ніяких... Ще з дитинства мені казали, що я мріяльщик. Звичайно, це трохи бабла потягне... Відеокамера в прокат на 1день коштує декількасот Шокований Шокований Шокований долларів, а одна касета DVCPRO - десь 200 баксів... Ну, звичайно, такий фільм не для забавок же знімають, самі розумієте. А в кого є хороші ідеї, той і трохи грошей на фільм знайде... Ось бачиш, Веселка, як все просто-просто...Дуже радий (Тільки не подумайте, що я тут сиджу і понтуюся, я на повному серйозі, звичайно, труднощі є, але воно того варте) А чому тут так мало людей свої роботи ставлять на скачку? Чи може десь в інших місцях? Чи просто робіт дуже мало? ( я про дуже короткі короткометражки)
Nazik Awensio

ПовідомленняНаписане: 04.09.2006 08:02:41    Тема повідомлення: ВІРТЕ В СЕБЕ !!! Відповісти цитуючи

Я хочу передати цю книжку всім тим ентузіастам та творчим людям, які хочуть знімати українські фільми, але із-за якихось причин це ще в них не виходить і вони потрохи втрачають свій ентузіазм та віру. Почитайте хоч декілька історій із книжки "Как компании стали великими" і зрозумійте - у вас обовязково вийде добитися своєї мети, якщо ви будете цього бажати, будете мати віру і будете шукати (Тільки якщо ваші наміри добрі та благородні). А книжка сама по собі дуже цікава...(принаймі для мене і автора книжки Дуже радий ) Всі мої попередні пропозиції в силі - ШУКАЮ ВСІХ ЕНТУЗІАСТІВ, ЯКІ ХОЧУТЬ ЗНІМАТИ ПОВНОМЕНТРАЖНІ ПОВНОЦІННІ ФІЛЬМИ - РАЗОМ ЛЕГШЕ !!! Дуже радий Дуже радий Дуже радий

І ще одне... Я хочу відкрити нову тему, в якій всі люди, що знімають короткометражки, ролики, роблять різних дизайн (3D, пластилін, чи ще щось) могли би показати всім свої роботи. Думаю, вийде щось досить таки цікаве, але я питаю в вас, бо може щось подібне вже десь є, так що чекаю вашої відповіді.

Как компании стали великими.rar
 Опис:

Завантажити
 Файл:  Как компании стали великими.rar
 Розмір файлу:  162.36 KB
 Завантажений:  2089

Indi

ПовідомленняНаписане: 26.10.2006 16:11:13    Тема повідомлення: to nazik Відповісти цитуючи

зможешь викласти 1-2 своїх фільмів. щоб подивитися?
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Nazik Awensio

ПовідомленняНаписане: 27.10.2006 17:26:30    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну ось викладу деякі фрагменти з моїх фільмів-мультиків:

Це скріншоти з моєї короткометражки "еНеЛО 1"
Я її робив 2,5 років назад (якщо правильно пригадую) і зараз би вийшло краще.

Ну а це фрагменти зі "Злобна хрень" - там є екшен сценки, но я вирішив їх на загал не показувати (його я робив 2 роки назад, здається)

Ну а це фрагменти з екшен сценки з мульту "Кітайоза", якого я ще не доробив. Це я роблю зараз.

Звичайно, в цих фрагментах змісту не зрозумієш. Та й ті короткометражки я знімав, щоб попробувати свої можливості і повчитися. Останній мультик також. Це не всі мої роботи, звичайно. Але це цікаві фрагментики. А взагалі то в мене дуже багато моделей - цим я переважно займаюся. А зараз за сценарії взявся. Але скоро і щось серйозне знімлю.

Мені було б дуже цікаво прочитати вашу думку про ці сценки. Так що пишіть на мило [email protected] або в приват. Дякую.

Nazik Awensio

ПовідомленняНаписане: 25.01.2007 07:35:24    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вирішив викласти свою півхвилинну анімацію, яку робив 2+ години.

Ось, подивіться.
http://www.dropshots.com/day.php?userid=23...20070121&cimg=0

Booblik

Повідомлення: 14

ПовідомленняНаписане: 25.01.2007 18:33:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я заходив за твоїм лінком і... нічого не вдалося побачити... ХЕЛП...
Все ж цікаво глянути....
Догори
Tomash

Повідомлення: 168

ПовідомленняНаписане: 31.01.2007 17:05:30    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По теме..
Рекомендую курсы Марка Тревиса. Так называемая "Школа Голливуда". Это не профанация. Я сам был на этих курсах и скажу, что был просто в восторге! Единственный минус - мало. Всего 10 дней.
Конечно, можно учиться снимать кино самому и наступать на грабли по 10 раз и по 20 раз изобретать велосипед. После этих курсов граблей и велосипедов будет намного меньше Усміхаюся
Догори
MotowDog

Повідомлення: 13

ПовідомленняНаписане: 08.03.2007 03:49:54    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Крім камери бажано знайти світломір, інакше це довгий і дорогий шлях до досвіду. Потім тобі потрібно освітлення при умовах що це в середині, на око завжди світла більше ніж буде на плівці, також різні плівки одні для зовні другі для середини, потім для одної і для другої різні рівні світло чуттєвості, в принципі найуніверсальніша-Кодак 7218, це для середини але при вірних налаштуваннях, чудова картинка і з вулиці. Не знімай при неоновому світлі якщо не хочеш щоб все було зеленим.
Яка в тебе камера? Камера це в принципі фотоапарат, тільки більше і дорожче.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Сторінка 3 з 6

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму