Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Хелп! навчіть!
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Веселка

Повідомлення: 81

ПовідомленняНаписане: 06.05.2006 18:37:40    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

dima_elf написав:
не розумію чому ви так категорично відмовляєтеся від відео, цифрового запису...
при зніманні чогось...сюжетного, якусь новелку-сценку, то краще за цифрове відео важко уявити...
звісно більшість...великих людей кінематографу, кажуть що цифрове кіно - це вже не кіно, що на цифрову камеру шедевру не знімеш...але для того щоб зрозуміти чи це дійсно твоє, чи у випадку якщо в руки попадає достойна камери ти погравшись півроку не забудеш про неї...якщо за допомогою цифрової камери ти все ж знімаєш якусь короткометражку, організувавши людей, монтаж і все-все-все інше то лише тоді можна брати в руки справжню камеру, але й від цифрової думаю не обов’язково відмовлятися...
та й плівки скільки можна перепсувати якщо сам вчишся знімати...от навіть коли я знімав відео на цифрову фото(!)камеру, відзняв дублів десять – дивишся: світло не те, чому?прожектор (проста настільна лампа=))) не так направлена; зображення трясеться – потрібно придумати щось на кшталт штативу....таких нюансів безліч...
і можливо вам трохи смішно це читати, але оскільки в мене немає спец.освіти і все що я може сказати так це те що я просто дуже люблю кіно...і хочу знімати...я не претендую на великий екран, але якщо я за допомогою все тієї ж фотокамери і пластиліну (який я після глибокого дитинства взяв перший раз в руки) зліпив-відзняв декілька сценок, які визвали емоції у тих хто переглядав це (зазвичай: тобі пора лікуватися, тебе пропишуть в палаті №6, але в декого викликало це щирий сміх і вони казали що це дійсно цікаво) то я радий що зробив це, посидівши пів ночі за цією справою...

Я ні в якому разі не відмовляюся від цифри! До речі сама знімала на цифровий фотоапарат відео... Якість, звичайно, кх-кх... Ну, тож ми не зупиняємосьУсміхаюся

dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 06.05.2006 20:11:15    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

більше нічого не виходить приєднати....
кому цікаво - пишіть на приват, можу відправити на е-мейл...
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Klim

Повідомлення: 34

ПовідомленняНаписане: 11.05.2006 02:25:06    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Одвічні теми. Підморгую Навіть плагіат.
А шось інше не пробував?

dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 11.05.2006 09:45:19    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Klim написав:
Одвічні теми. Підморгую Навіть плагіат.
А шось інше не пробував?

квіти та тваринок? Закочую очі бажання якось немає...а взагалі-то в мене очевидно ніч така була...то й всі...сценки...схожої тематики: як не пилкою, то топором, пожем, вилами... Закочую очі
Догори
pepper

Повідомлення: 30

ПовідомленняНаписане: 12.05.2006 16:37:56    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Забавный мульт. Любитель трэша? Могу посоветовать двигаться в направлении жанра ужасов - возможно, у нас это будет востребовано. Когда социальная картинка ухудшается - становятся популярными ужастики.
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 12.05.2006 21:16:03    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pepper написав:
Забавный мульт. Любитель трэша? Могу посоветовать двигаться в направлении жанра ужасов - возможно, у нас это будет востребовано. Когда социальная картинка ухудшается - становятся популярными ужастики.

є за мною такий грішок=)
а жахи - це саме той творчий шлях який я собі обрав (хоча це голосно звучить) - скоріше так: перші картини якщо і будуль мною фільмуватися, то це будуть фільми жахів....зараз вони вимушено трешові...але все може змінитися...
Догори
pepper

ПовідомленняНаписане: 12.05.2006 21:50:46    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А идеи есть в виде сценария? Не обижайся, но такие мульты - это по большому счету, баловство. А что-то более сюжетное есть? Просто меня тоже эта тема интересует, ищу качественных однодумцев.
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 13.05.2006 00:58:05    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pepper написав:
А идеи есть в виде сценария? Не обижайся, но такие мульты - это по большому счету, баловство. А что-то более сюжетное есть? Просто меня тоже эта тема интересует, ищу качественных однодумцев.

знаю, що ці мульти лише жарт (для мене скоріше хоч в чомусь вираження моїх емоцій) крім цього намагаюся зняти щось на кшталт короткометражки-новели жахів, якщо зніму - змонтую, лише тоді зможу сказати, що я хоч якось повязаний з кіномистецтвом, на ций же момент "якісним однодумцем" можу себе назвати лише в плані моїх кіновподабань...
Догори
pepper

ПовідомленняНаписане: 13.05.2006 01:07:55    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну что ж, по моему, тоже неплохо. А насчет короткометражки - это серъезно? На какую камеру будешь снимать? На цифру? И какая история?
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 13.05.2006 01:24:29    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pepper написав:
Ну что ж, по моему, тоже неплохо. А насчет короткометражки - это серъезно? На какую камеру будешь снимать? На цифру? И какая история?

за своє життя я зустрічав досить людей які казали щось на кшталт "я знамаю фільм" в кінці-кінців виявлялоя, що це було не більтше ніж придумкою і фарсом, тож так голосно заявляти, що я знімаю щось я не хочу: але з повною відповідальність готовий заявити, що сценарій трешового (щось серйозне зняти важко) фільму (якщо його можна так назвати) написаний і по ньому знімається (цифровою фото!камерою), виявляється це не так і легко. основною причиною є те що інтузіазмом свічуся лише я..ну нічого, приклавши зусиль можливо, щось таки зніметься...
Догори
pepper

ПовідомленняНаписане: 13.05.2006 11:43:05    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фото-камера? В смысле - цифрововй фотоапарат?
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 13.05.2006 12:31:44    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pepper написав:
Фото-камера? В смысле - цифрововй фотоапарат?

саме в цьому смислі...
відео пише, а я й цьому радий. відеокамери не маю...
Догори
pepper

ПовідомленняНаписане: 14.05.2006 01:28:46    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А ты в каком городе живешь? Если в Киеве, то могу помочь с камерой. У меня, правда, не три матрицы, а хай8.
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 14.05.2006 14:35:31    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pepper написав:
А ты в каком городе живешь? Если в Киеве, то могу помочь с камерой. У меня, правда, не три матрицы, а хай8.

так в києві, і буду дуже вдячний за таку допомогу, тільки дещо пізніше...потім по привату домовимося...
Догори
valikdm

Повідомлення: 105

ПовідомленняНаписане: 26.05.2006 20:18:16    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

на какие темы снимать хотите или пытаетесь?
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноклуб KINO-КОЛО Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Сторінка 2 з 6

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму